Θα ήταν ωραίο ε άμα γιορτές μπαίνανε και στο κανονικό κινητό
Δεν ξέρω βασικά πως να το πω οι λέξεις αλλά συνήθως όταν κατεβάζεις ένα εορτολόγιο ημερολόγιο γενικότερα έχεις την ικανότητα τις γιορτές να τις βάζεις μέσα και στο ημερολόγιο του κινητού. Δηλαδή να συνδέονται αλλά μ’ αυτή την εφαρμογή δεν το έχω βρει ακόμα. Είναι το μόνο πρόβλημα γιατί θα ήτανε ωραίο και στο κινητό που έχω όλα τα αγγλικά να γράφουνε και τα ελληνικά!