Splash maths
Hello I wanted to tell you that I enjoyed splash maths I love to learn about money
Да, Year 2 Maths Games For Kids 6+ можно скачать бесплатно, однако в приложении есть встроенные покупки или подписки.
🤔 Качество приложения Year 2 Maths Games For Kids 6+ спорное. Некоторые пользователи довольны, в то время как другие сообщают о проблемах. Рекомендуем ознакомиться с отдельными отзывами для получения более полной картины.
Year 2 Maths Games For Kids 6+ имеет несколько покупок/подписок внутри приложения, средняя цена покупки составляет €41.59.
Чтобы получить оценку дохода приложения Year 2 Maths Games For Kids 6+ и другие данные AppStore, вы можете зарегистрироваться на платформе мобильной аналитики AppTail.
5 из 5
3 оценок в Люксембург
Hello I wanted to tell you that I enjoyed splash maths I love to learn about money
I purchased the premium subscription for this app specifically to access the 16+ live classes for my child. The payment was successfully processed, and the money was taken from my account. However, I never received access to the premium features I paid for. When I contacted customer support, they insisted that I only had the regular subscription-even though I clearly paid for premium. To make matters worse, they told me to provide proof of purchase (a receipt), even though they should already have that information on file. I paid for a service I didn't receive, and now I'm being asked to jump through hoops to fix their mistake. This feels like a scammy way to avoid responsibility.
Ian, I’ll destroy you because you need to stop popping up
love it
My duster is nine and has been playing this game since she was five! She only hated one thing and it was when the hippo said”rockstar!”
Dear guys I just love this app so much I don’t even want to watch tv so download this app for me please
Love it sooooo much! 🍡🤲🏻🦴🍡🧋💌🎂🥞🍨🍚🍺🎂🎂🍤🍘👘🍤👘
I signed up for it because we saw some advertisements for it. They give you a free seven day trial but if you don’t sign up for it they get you with the annual subscription at $69. Not happy about that.
Why the one star: first the want you to subscribe to this expensive subscription each month and if you don’t you only get to do one lesson per week it’s absurd don’t wast your time with this get a different one. Aaaannd addddddds I hate ads
So